فراخوان مجدد اعطای تسهیلات به طرح های فناورانه

برای چهارمین بار فراخوانی از سوی وزرات ارتباطات و فناوری اطلاعات جهت اعطای تسهیلات به طرح‌های فناورانه با اعتبار ۳۰ مرداد ماه سال جاری صادر گردید.

برای چهارمین بار فراخوانی از سوی وزرات ارتباطات و فناوری اطلاعات جهت اعطای تسهیلات به طرح‌های فناورانه با اعتبار ۳۰ مرداد ماه سال جاری صادر گردید.

هدف از اعلام این فراخوان ارتقا و توسعه توانمندی بخش‎های ارتباطات و فناوری اطلاعات (ICT) کشور و تولید برنامه‌های نرم‌افزاری و فراهم سازی مقدمات صدور خدمات فنی و مهندسی در بخش ICT بوده است.

بدین منظور، وجوهی از محل منابع داخلی شرکت‌ها و سازمان‌های وابسته به وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، به صورت تسهیلات ارزان‌ قیمت در نظر شده است. این وجوه بمنظور حمایت از تحقیقات، طرح‌های توسعه‌ای، اشتغال‌زایی و یا صادرات کالا و بر اساس دستورالعمل های مصوب این وزارت خانه پرداخت خواهند شد.

چهار گروه  «تولید و توسعه تجهیزات در زمینه ارتباطات و فناوری اطلاعات (ICT)»،  «تولید و توسعه نرم افزار»، «تولید و توسعه محتوا و خدمات» و  «تولید و توسعه در زمینه امنیت اطلاعات» در اولویت پرداخت وام قرار دارند.

شرکت‌های متقاضی این تسهیلات می‎بایست، گزارشی کاملی از طرح کسب و کار خود تهیه و تا ۳۰ مردادماه امسال نسبت به ثبت نام اقدام  نمایند.

خیلی بدضعیفمتوسطخوبعالی (امتیازی داده نشده)
Loading...Loading...

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>